Jdi na obsah Jdi na menu
 


  

Pipeřin klub stojí na pokraji bankrotu, a tak se Prue a Phoebe rozhodnou vypomoci jí půjčkou od místního boháče. Leo ovšem vyřeší finanční problémy klubu tím, že "přesvědčí" manažera skupiny Dishwalla, aby v něm koncertovali...

Hrají:

Holly Marie Combs - Piper

Alyssa Milano - Phoebe

Shannen Doherty - Prue

Brian Krause - Leo Wyatt

Greg Vaughan - Dan Gordon

Karis Paige Bryant - Jenny

Dorian Gregory - Darryl Morris

Původní název:

Devil's Music 

Více:

Kapela Dishwalla má hrát v klubu "P3", z čehož má Piper ohromnou radost, ale jen do okamžiku, než jí Leo sdělí, že jejich manažera Carltona začaroval, aby k nim do klubu s kapelou přišel. Sestry brzy zjistí, že manažer této skupiny je ovládaný démonem Masselinem, a že s ním uzavřel dohodu: musí démonovi dodávat děvčata a on mu za to dává slávu a bohatství. Manažer se setkává i s Jennifer, která se velice touží s kapelou setkat a je proto ochotná udělat téměř cokoli. Carlton ji tedy zavede za Masselinem, který ji pozří. Sestry ale vyrobí dávidlo, které se i přes Carltonovu snahu zničit ho, Prue ho dostane do Masselina, který vybuchne  a objeví se všechny jeho oběti, včetně Jenny.

Prue s Phoebe mezitím požádaly bankéře Barkera o půjčku pro Pipeřin klub. Když se ale dozví, že v klubu má hrát Dischwalla, chtějí nabídku stáhnout. Barker jim to nechce dovolit, dokud neuvidí, jak vedle něj vybuchne Masselin. Piper se díky Dischwalle dostane do vědomí veřejnosti a získá důležité kontakty, díky kterým klub konečně začíná prosperovat.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář