Jdi na obsah Jdi na menu
 


  

Tři dívky chtějí před svatým Valentýnem vyzkoušet kouzlo, které má proměnit tři zvířata na lidi, Phoebe se jim připlete do rozhovoru a trochu jim s kouzlem pomůže, co však netuší je, že jedna z dívek si její přednes kouzla nahrála, takže kouzlo bude skutečně fungovat a neobejde se bez následků…

Hrají:

Holly Marie Combs - Piper

Alyssa Milano - Phoebe

Shannen Doherty - Prue

Brian Krause - Leo Wyatt

Greg Vaughan - Dan Gordon

Dorian Gregory - Darryl Morris

Původní název:

Animal Pragmatism

Více:

Tři Phoebiny spolužačky z univerzity se snaží provést kouzlo, které by jim na Valentýna proměnilo ze zvířat partnery. Když se ptají Phoebe na její názor, Phoebe jim kouzlo nevědomky přeformuluje, protože ví, jak má být správně vyřčeno. Jedna z dívek měla zapnutý magnetofon a Phoebino kouzlo si nahrála. Jen díky tomu se jim také podaří zvířata - hada, králíka a prase, v lidi proměnit na 24 hodin. Zvířata však zjišťují, že se jim v lidském těle líbí a rozhodnou se, že z dívek vymámí, jak v této podobě zůstat i nadále za každou cenu. Zjistí, že by jim mohla pomoct Phoebe a proto se za ní vydají do klubu na večírek.

Mezitím had a králík zabíjí prase a had kousne dvě z Phoebiných spolužaček. Sestry je už v klubu čekají a Phoebe použije kouzlo. To ale promění na zvířata všechny návštěvníky P3. Prue a Piper popadnou králíka a hada, odnesou je na parkoviště a chtějí osvobodit pokousané dívky v kufru. Zvířata se ale promění díky Phoebinu vratnému kouzlu zpátky na lidi a zaútočí na sestry. Ty je přemůžou a přivolají policii, která si je odveze. Mezitím Piper řeší valentýnská přáníčka, která chce dát Danovi a Leovi, který je teď obyčejným smrtelníkem.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář