Jdi na obsah Jdi na menu
 


  

Konečně nadešel den svatby Piper a Lea. Všechny přípravy probíhají bez problémů a na svatbu dokonce dorazila i Patty. Přesto všechno se ale Piper bojí, že se něco pokazí a její svatební den nedopadne dobře. Mezitím Prue trápí zvlaštní sny, ocitá se v jakémsi motorestu...

Hrají:

Holly Marie Combs - Piper

Alyssa Milano - Phoebe

Shannen Doherty - Prue

Brian Krause - Leo Wyatt

Julian McMahon - Cole Turner

Dorian Gregory - Darryl Morris

Původní název:

Just Harried

Více:

Konečně nadešel den svatby Piper a Lea. Všechny přípravy probíhají bez problémů a na svatbu dokonce dorazila i Patty. Přesto všechno se ale Piper bojí, že se něco pokazí a její svatební den nedopadne dobře. Mezitím Prue trápí zvlaštní sny, ocitá se v jakémsi motorestu, kde ji obtěžuje neznámý muž, posléze ji napadne. Prue se brání, ale muž po jejím úderu zůstane nehybně ležet na zemi. V dalším snu je obviněna z vraždy tohoto muže a je zatčena. Když už sedí v policejním autě, podaří se jí na poslední chvíli utéct. Postupně ale vychází najevo, že to nebyl jen sen a že se v tom motorestu objevovalo její astrální já.

Krátce před obřadem přichází Darryl a sděluje Prue a Phoebe, že Prue je obviněná z vraždy. Chtějí to zatajit Piper a tak čekají na konec obřadu. Když však Piper dojde k oltáři, objeví se muž Pruiina ,,snu", Prue se vzápětí objeví ve své astrální projekci a nasedne s ním na motorku. Kolo motorky však zachytí závěs a zničí polovinu nazdobeného pokoje. Piper to zničí a zruší svatbu. Leo s Colem se v tom motorestu snaží najít pravého vraha a prokázat tak Pruinu nevinu.  Díky Coleově moci ho najdou a přinutí k přiznání. Victor s Patty zatím v P3 navštěvují Piper a uklidňují ji. Phoebe zatím vyvolá Pruino astrální tělo, a to se objevuje v domě. Dlouze spolu debatují. Phoebe pochopí, co se stalo. Prue se pro sestry celý život obětávala, ale zapomínala přitom na sebe. A všechny tyhle pocity se jí ukládaly v astrálním těle a teď se dostaly ven. Prue se tedy vrátí zpět do svého těla. Spolu s Phoebe přesvědčí Piper a svatba se nakonec koná.

  

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

čarodějky

(Terezka Jeřábková , 7. 5. 2010 22:53)

každý den budu choditit na blogy