Jdi na obsah Jdi na menu
 


  

Phoebe doufá, že se jí svatba s Colem vydaří, ale netuší, že Zdroj plánuje sabotovat obřad v kostele a místo něj připravit démonickou svatbu, která umožní jejímu prorokovanému synovi připojit se k podsvětí...

Hrají:

Holly Marie Combs - Piper

Alyssa Milano - Phoebe

Rose McGowan - Paige

Brian Krause - Leo Wyatt

Julian McMahon - Cole Turner

Dorian Gregory - Darryl Morris

Původní název:

Marry-Go-Round

Více:

Phoebe se připravuje na velkolepou svatbu a je mírně podrážděná. Když Paige zapomene vyzvednout její svatební šaty, málem to s ní švihne.
Seera říká Colovi, že pokud si vezme Phoebe, nebude jeho syn moct vládnout jako Zdroj, protože bude dobrý. Cole se tedy rozhodne bílou svatbu překazit a vlákat sestry do temné. Seera pro tento účel sežene démona Lazara. Večer se v Halliwellovic domě koná předsvatební hostina. Cole změní Phoebiiny svatební šaty, aby ji rozhádal s Paige, a jde na hotel. míchá nějaký lektvar, když přichází Leo, Victor a Darryl, aby udělali pánskou jízdu. Paige si vykládá karty a zjišťuje, že svatba způsobí smrt. Jde to říct Piper, ale ta jí nebere vážně. Navíc Phoebe zjistí, že má doma nesprávné svatební šaty a málem Paige přizabije. A k tomu všemu zaútočí Lazarus a shodí na Phoebe lustr. Leo s Colem se tam přemíšťují. Leo jí uzdravuje. Paige dává Phoebe nějakou pleťovou masku a ta si jde lehnout.Piper taky a Paige na chodbě přešívá šaty.

Cole se objeví v Phoebiině pokoji a použije na Phoebe nějaké kouzlo, ale načapá ho Paige. Jenže Cole si ví rady vždy. Přemění se v Piper a uspí nejen Paige, ale i její sestry. Ráno Phoebe zjišťuje, že má od té masky obličej plný boláků. Paige jí chce pomoct, a tak řekne kouzlo na vymazání boláků. Jenže zneviditelní celou Phoebe.
Phoebe je úplně vedle, ale sestry se nevzdávají. Jedou do kostela a po mnoha neśpěšných pokusech nakonec neviditelnost přesunou na Paige. Koná se svatba, ale zaútočí Lazarus. V zájmu ochrany nevinných to musí sestry zarazit a svatbu zrušit.
Odnášejí Lazara a hřbitov, ale v tom má Phoebe nápad. Zeptají se démona, kdo ho najal. Lazarus ukáže na Colea, ale ten ho zničí ohnivou koulí. Phoebe málem dostane infarkt, ale Cole zachraňuje situaci a přeměňuje se v Seeru. Nalže sestrám, že Colea omráčila a zavřela v mauzoleu. Objevuje se v mauzoleu a mění se zpět v Colea. A tak ho najde i Phoebe. Když se vracejí domům, objeví v mauzoleu malou kapli, kde uzavřou svazek manželský. Jenže netuší, že je to temná svatba a Phoebe se odsoudila ke zlu.

  

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář