Jdi na obsah Jdi na menu
 


  

Phoebe je předurčena k tomu zůstat s Colem a po jeho boku být královnou podsvětí, ale předtucha, ve které uvidí nevinného v nebezpečí ji přinutí vrátit se k Piper a Paige. Rozkřikne se, že královna podsvětí je zodpovědná za záchranu nevinného a Phoebe se musí rozhodnout mezi Colem a svými sestrami...

Hrají:

Holly Marie Combs - Piper

Alyssa Milano - Phoebe

Rose McGowan - Paige

Brian Krause - Leo Wyatt

Julian McMahon - Cole Turner

Dorian Gregory - Darryl Morris

Původní název:

Long Live The Queen

Více:

Phoebe dostává od věštkyně lektvary, které jí mají udělat zlou. Phoebe se to moc nelíbí, ale přesto obsah jedné číše vypije. Poté jde za Colem, ten má zrovna radu se svými pomocníky. Když se jednoho Phoebe dotkne, vyvolá to vizi ve které vidí muže, který je právě propuštěn z vězení, jak ho zabíjí svou mocí onen pomocník, kterého se dotkla. Když se koukne na stůl, točí se tam obraz toho muže z jejího vidění. Phoebe se přenese do domu k sestrám. Piper už na ni čeká s lektvary, jeden po ní hodí ale Phoebe ho schopností svého dítěte spálí. Pak řekne sestrám co viděla ve své předtuše. Piper jí zprvu nevěří ale Paige s Leem jí přesvědčí.

Všichni se hned přenesou na místo kde se má vše stát. Muž který byl ve vězení se již objevil a v zápětí se objevuje i Coleův pomocník. Piper je zmrazí a poté chce pomocníka nechat vybuchnout, ale Phoebe ji zastaví. Pak jde k pomocníkovi a řekne mu, aby toho muže nechal, on poslechne. Když to pomocník sdělí Colovi, Cole ho zabije. Paige sleduje toho muže kterého zachránili a Piper se zatím opíjí v P3. Když se tam objeví Leo, Piper ho zmrazí. Cole mezi tím vytvořil nového sluhu který má bývalého vězně zabít. Skoro se mu to podaří, kdyby ho Paige nezabila jeho vlastním nožem. Bývalý vězeň je však zraněn a Paige ho musí přenést do klubu kde je Leo. Tam ho musí rozmrazit a Leo ho uzdraví. Cole přijde do domu Halliwellových ale má podobu Phoebe. Řekne jim, že by chtěl vidět vězně a tak ho Leo přenese. Poté na sebe Cole vezme svou podobu a vězně zabije. Piper a Paige se rozhodnou, že musí Cola zničit. Jdou do bytu kde bydlí Cole s Phoebe. Tam Phoebe zatím píše Colovi dopis. Už s ním nechce být. Cole jí nutí aby vypila nápoj, který jí udělá zlou. Ta ho ale vyplivne do záchodu. Když přijdou sestry, rozestaví krystaly kolem Cola ale když chce Paige dát poslední krystal, Cole jí zraní. Phoebe konečně vychází z koupelny, bere do ruky poslední krystal a jde ke Colovi. Začne ho líbat. Pak ale postaví poslední krystal na zem a začne se sestrami zaříkávat. Cole je zničen a Phoebe je velmi smutná a brečí.

  

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář