Jdi na obsah Jdi na menu
 


Hrají:

Lauren Graham - Lorelai Gilmore

Alexis Bledel - Rory Gilmore

Melissa McCarthy - Sookie St. James

Scott Patterson - Luke Danes

Kelly Bishop - Emily Gilmore

Edward Herrmann - Richard Gilmore

Keiko Agena - Lane Kim

Yanic Truesdale - Michel Gerard

Jared Padalecki - Dean Forester

Liza Weil - Paris Geller 

Původní název dílu:

That Damn Donna Reed

Obsah:

Lorelai, Rory a Dean sledují v televizi seriál o Donně Reedové, spořádané paní v domácnosti, která má vždy vše uklizené a celé dny vaří. Lorelai a Rory to přijde velmi směšné, ale Dean s nimi příliš nesouhlasí. Další den sedí Lorelai a Rory v Lukově bistru a Lorelai Luka přemlouvá, aby si bistro trochu změnil – vymaloval a slíbí mu pomoc. Luke nakonec, za velkého obdivu ostatních obyvatel Stars Hollow, souhlasí.

Lorelai a Rory navštíví Babette a požádá Rory, aby jim pohlídala jejich nové koťátko, protože musí na noc do New Yorku. Rory rychle souhlasí a když se vrací ze školy, tak se snaží pozvat Deana, ale díky hádce kvůli názorům na postavení ženy k domácnosti, která vznikla již při sledování seriálu o Donně Reedové, se rozejdou ve zlém. Rory to mrzí a rozhodne se to urovnat. Zavolá Deanovi, aby se přece jen stavil a otevře mu v zástěře a starších širokých šatech podobných jako má Donna Reedová. Dean je velmi překvapený, zvlášť když zjistí, že mu i uvařila večeři. Mezitím Lorelai s Lukem vybírají barvy pro bistro a když se Lorelai vrátí domů, tak zjistí, že zmizelo kuře, které má Rory za domácí úkol opatrovat. Rychle volá Lukovi, a když Luke dorazí k ní, prohledají celý dům až kuře najdou. Luke, který odnáší ven lampu, kterou při chytání kuřete rozbili, potkává Deana, který vynáší koš. Lorelai trochu Rory vyčte, že si Deana pozvala, ale velmi ji pobaví Roryin kostým.

V hotelu se pak Lorelai baví se Sookie o hledání kuřete a Sookie jí řekne, že si Luke mohl myslet, že se s ním chce Lorelai setkat. Emily si také myslí, že mezi nimi něco je a Lorelai jí tak trochu potvrdí, že k němu něco cítí. Lorelai a Rory se procházejí po městě a uvidí senzační motorku. Z té k jejich překvapení sestoupí Christopher – Roryin otec. Rory je nadšená, Lorelai už méně a s pochybami svolí, že u nich může Christopher přespat.

    

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář